Çamavlu Çiftliği - Hikayemiz 

 

Ailemiz 7 kardeş tarafından 1988 yılında sektöre giriş yapmış, Erzurumdan yöresel çeçil peyniri üretip İzmir’in çeşitli pazar yerlerinde satarak 7' ler peynirci lakabını almıştır. Pazar yerlerinde ürün çeşitliliği, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetinde nam salmış kurumsallaşma yolunda 1993 senesinde mağazacılık sektörüne adım atmıştır.

1993 senesinden 2009 senesine kadar İzmir’ in birçok semtinde 50' ye yakın Market açmış hizmette sınır tanımamıştır. 2010 yılında ailenin ayrılmasıyla ahşap butik konseptiyle kalite ve samimiyetin bir arada olduğu Türkiye'nin dört bir tarafından getirilen organik ürünlerin ve doğallığın, yöreselliğin tek bir mağazada toplandığı Çamavlu Çiftliği kurulmuştur.

Şimdi ise organik, doğal ve köy ürünlerine Türkiye'nin her yerinden ulaşabileceğiniz camavluciftligi.com olarak müşterilerimizi farklı yörelerden sağlıklı gıdayla buluşturmanın mutluluğu içerisinde hizmet vermekteyiz..

Fiziki mağazamızdan alışveriş yapma imkanı olmayan, bu lezzet ve doğallığa ulaşamayanlar için e-ticaret alanında büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz..

-camavluciftligi.com-