Neden Çamavlu Çiftliği ?


Gıda sektöründe 30 yıllık tecrübe ve köklü bir geçmişe sahip olup, müşterilerimizin sağlığı ve damak tadını gözeterek kaliteli hizmet bilinciyle hareket etmemiz tercih sebebiniz olabilir..

 

Çamavlu Çiftliği, gıdanın insan üzerinde maddi, manevi ve psikolojik çok büyük tesirleri olduğunu göz önünde bulundurarak, sadece ekonomi bazlı üretilen gıdaların karşısında doğal, organik ve sağlıklı gıdalarla hizmet vermektedir.. 

 

Doğal, organik ve diğer şarküteri ürünleri arayışı içerisinde olanlar için fiziki mağazamız hizmet verirken, mağazamıza gelme imkanı olmayanlar için artık e-ticaret alt yapı ve çalışmalarımızla Türkiye'nin her yerine gönderim faaliyetlerimiz başlamış durumdadır..

 

Gönderimlerimiz, hassasiyet ve özenle hazırlanan paketlenme aşamasından sonra anlaşmalı kargo firmalarımızla gerçekleştirilmektedir..                                                        

 

Satış önce ve sonrası için sürekli iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarımız, sosyal medya ve mail hesaplarımız e-ticaretin en önemli konularından birisinin hızlı iletişim olduğu bilinciyle hizmetinizdedir..

  

Whatssapp: 0552 3000 445  - [email protected]